Hakkımızda

 

 


Setaş Enerji

Enerji ve bilişim sektörlerinin birbirine olan yakınlığı ile yola çıkan SETAŞ ENERJİ yaptığı işlerde başarıyı temel ilke edinmiştir.

Hedefini başarı olarak belirleyip, bu hedefe ulaşmak için sürekli kendini yenilemiştir.

Genç ve dinamik kadrosunu, ülkemizin temel kültürünü de göz önünde tutarak, şirket kültürü ile yoğurarak sektöre kazandırmayı görev edinmiştir.

Kalite Politikası

SETAŞ ENERJİ olarak; kurum kültürümüz müşteri memnuniyeti esasına dayanmaktadır. Yaptığımız tüm hizmetlerde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Firmamız karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde yapılan çalışmalarla , enerji verimliliğinizi arttırmak amacıyla, sürekli ve bilinçli bir eğitimle donatılmış personelinin aktif katılımları ile çalışmalarda bulunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma esası, temel hareket kaynaklarımızdan birisidir. Ülke içinde ve dışında müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın doğal bir sonucudur.

Vizyonumuz

SETAŞ ENERJİ ‘de kalite anlayışı tüm çalışanların aktif olarak katıldığı ve dengeli olarak paylaştığı sorumluluktur.

Şirketimiz için kalite, değişen koşullara göre güncellenen ve sürekli iyileştirilen bir hedeftir.

Değişimin baş döndürücü bir hızla yaşandığı, hizmet ve ürün kalitesi kavramının iş hayatında birinci tercih olma yolunda emin adımlarla ilerlediği, ekonomik, teknolojik ve çağdaşlık formatlarının firmaların her açıdan en önemli göstergesi haline geldiği günümüzde, bu kriterlerin dışında kalmanın mümkün olmadığı bilinci ile bilgi birikimimiz, tempomuz, hızlı hareket etme yeteneğimiz ve destek aldığımız siz değerli müşterilerimiz ile her geçen gün daha da üretken bir firma olmanın gururunu birlikte yaşamak arzusunda ve gayretindeyiz.

Enerji konusunda özel sektörün tüm ihtiyaçlarına aynı yapı içinde çözüm üretebilmek ve müşterinin tüm beklentilerini tek elden karşılayabilmektir.

Misyonumuz

Bugün SETAŞ ENERJİ değişen ve gelişen pazar koşullarında ülkemize ve toplumumuza karşı büyük sorumluluklarının olduğunun bilincindedir. Hedeflerimizi gerçekleştirirken bize yardımcı olan en büyük güç, sahip olduğumuz en kıymetli değerler bugüne kadar eksik etmediğiniz güven ve desteğinizdir.

Sizlerle birlikte kuruluşunuzun enerji yönetiminde, enerjinin ve enerji kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak üzere çalışmak istiyoruz. Çözüm üreten uzman kadrosu ile çalışmakta olduğumuz tüm alanlarda sizlerle de çalışmaktan mutluluk duyacağız.

 

 


BİZE ULAŞIN
setas@setasenerji.com.tr 0 232 347 74 74 Mansuroğlu Mah. 283/6 Sokak
No:2 BAYRAKLI/İZMİR

© SETAŞ ENERJİ - Tüm telif hakkı saklıdır